Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İLETİŞİME GEÇİN

Evden Eve Taşıma

Uzman Ekiplerle Ev Taşıyoruz

Unutmayın ki, taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli ve güvenilir olması hususudur. Ayrıca, mobilya söküm takım işlerinde çalışan marangozların eli işe yatkın olması vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.

Eve girerken ekip başı iyi bir planlama ile düzenli taşımanın idareciliğini iyi yapmalıdır. Çocuk odası, yatak odası ve salonda olan tüm mobilyaların sistemli şekilde sökülüp paketlenmesi yapılır. Eşyanın taşınacağı binaya asansör sistemi kuruluyorsa, teleskopik veya kurmalı asansör ile eşya sağa sola çarpmadan araca indirilir.

Eşyanızı Kamyonda Düzgün İstif Ediyoruz

Özel yetiştirilmiş ekipler ile çalışmak her zaman Kariyer Express firması için bir avantaj olmuştur. Bununda en çok belli olduğu yeri ise, eşyanın araca istif edilme yeridir. Özellikle evden eve taşıma işlerinde eşyanın zarar gördüğü yer % 75 oranıyla kamyonun kasasıdır. Hasarın oluşması engellenecek biçimde aralarına strafor ve köpük konularak koruma altında taşınması sağlanır.

Çalışan Ekipleri Nasıl Belirliyoruz

İnşaat çalışmış amele, un çuvalı taşıyan hamal, demir veya çimento taşıyan ekiplerle evden eve eşya taşıma hizmeti yapılmaz. Hayalinizdeki arzuladığınız en iyi ev nakliyesi ile size özlem duyduğunuz nakliye hizmetini size özel taşıma avantajları ile veriyoruz.

Belirli eğitimlerden ve deneme sürecinden geçerek, tecrübe sahibi olan uzman ekiplerle adresinize geliyoruz. Sektörü çok iyi incelediğiniz zaman, işinde uzman ve güvenilir ekiplerin bizimle çalıştığını göreceksiniz. Bu işlerde başta profesyonel marangoz olmak üzere; iyi bir istif elemanı ile eşya kamyona düzenli yüklenerek hasarsız taşınıyor.

Asansörlü Ev Taşımayla Hasarsız Taşının

Son yılların moda sistemi asansörlü nakliyat ile herkes sorunsuz ve mutlu bir şekilde taşınması sağlanıyor. Bu hizmet ile sektörümüz yeni bir ivme yakaladı. Bir çok alanda oluşan sorun ve aksaklıklar ve buna bağlı ek maliyetler kökünden çözülmüş oldu. Yurt dışından ithal asansör sistemleri ile yüksek katlarda bulunan veya dar merdiven boşluğu olan apartmanlarda eşyanın çizilmeden ve zarar görmeden taşınması dışında, daha ekonomik olarak kısa sürede işin tamamlanması sağlanmıştır.

Şehirlerarası  Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat hizmetiyle Ankara’dan Türkiye’nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti dışında ofis, fabrika yükü, otel ve her çeşit yük nakliyesi yapan Kariyer Express firmasını tercih edin. Yüzyıllar boyu babadan çocuğa devreden tecrübe ile sizi sorunsuz olarak yeni yerinize taşıyoruz.

Profesyonel Ekiplerle Şehirler Arası Yük Taşıma :

Taşıma işi ekip işidir. İyi bir ekip sizin eşyanızın sorunsuz şekilde ikinci evinize taşınmasını sağlar. Kariyer Express ev taşıma işlerinizde daima size seçkin elemanlar yollar. Güvenilir, uzman ve güler yüzlü personellerle sizi hayallerinize taşıyoruz.

Bakımlı Araçlar İle Yolları Dar Ediyoruz

En önemli konulardan biri olan araçlar ise yeni ve bakımlı olmalıdır. Sıcak havalarda ve zor kış şartlarında eşyalarınızın yollarda ziyan olmaması için taşıma yapılacak araç yeni ve bakımlı olarak size tahsis edilir. Müşteri memnuniyeti açısından bakarsak, taşıma yapan kişi her zaman en iyi hizmeti almayı tercih eder. Bizde sizin isteklerinize cevap verebilmek için araçlarımızın iyi bir şekilde periyodik bakımlarını zamanında yapıyoruz.

En iyi Şekilde eşyanızın yeni yerinize gitmesi için tercih edeceğiniz firmada olacak özellikler şunlardır:

 • Yollara dayanıklı araçlar olmalı,
 • Şoför tecrübeli ve yolu iyi bilmeli,
 • Gideceğiniz yerde firma ekibi ve ekipmanı hazır olmalı,
 • Kendi bünyesinde çalışan uzman personeller olmalıdır,
 • Ulaştırma bakanlığına ait K3, K1 ve diğer belgeler eksik olmalıdır,
 • Şoförde psikoteknik ve araç kullanma belgesi olmalıdır,
 • Araçlar kapalı kasa ve bakımları yapılmış olmalıdır,
 • Firmanın vergi dairesi kayıtları olmalıdır,
 • Ticaret odası veya esnaf odası kayıtları tam olmalıdır,
 • Güven vermeli,
 • Eski taşıdıkları ile iyi bir referans listesi olmalı.

Uluslararası Taşıma

Taşıma firması olarak sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamanız için kaliteli bir uluslararası evden eve taşınma hizmeti vermektedir. Kuruluşundan bu yana, en üstün kalite taşıma ve depolama hizmetleri sağlama konusunda daima öncü olmuştur. Coğrafi sınırlar gibi engellere takılmadan ülke içinde herhangi bir noktadan dünyanın birçok ülkesine ev ve ofis taşıma servisi sunmaktadır.

Paketleme, taşıma, gümrük muayene işlemleri, depolama, eşya yerleşimi ve ilgili diğer taşınma sürecinin tamamında bir bütün olarak ele çalıp çözüm sunmaktadır.

Başka bir eve taşınmak insanların şahsi ve toplumsal hayatlarında karşılaştığı stres dolu bir süreçtir.  Uluslararası taşınma ise bu stres seviyesini çok yukarılara çıkarmaktadır. (Yapılan bir araştırmaya göre bu seviye boşanma sürecinden bile fazladır). Bu yüzden Kariyer Express olarak hedefimiz sizin gönül rahatlığıyla taşınmanızı sağlayacak bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Aslında bu uluslararası nakliye süreci insanları zorlayan ve endişelendiren bir olay olmasına karşın, biz sorunsuz bir kapıdan kapıya ev ve ofis taşıma hizmeti sunarak bütün bu endişelerinizi hafifleteceğimizi vaat ediyoruz. Bu alandaki birikimimiz ve çalışanlarımızın tecrübesi taşınmanızı sorunsuz ve kolay bir şeklide yapmanıza imkân tanıyacaktır. Taşıma eksperinden bizzat taşıma yapan her bir Kariyer Express personeli kibar ve çalışkandır tüm süreç boyunca titizlikle çalışır.

 

Depolama

Deprem, sel, çalınma ve hasar görme ihtimaline karşı tedbirleri alınmış güvenli depo ve antrepo alanlarımızda ev veya iş yeri eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, evden eve nakliyat esnasında veya depolama alanında oluşabilecek risklere karşı sigortalı olarak depo hizmeti vermekteyiz. Özellikle yurt dışı görevi, ev tadilatı, evlilik durumu ve maddi sebeplerden ötürü gelişen depo ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti sunarak çözüm üretiyoruz. Bu sayede

Güvenli Eşya Depoları Ne İşe Yarar?

eşya depolama

Ben eşyanın başında olmayacağım eşyam güvende olur mu? Diye artık düşünmenize gerek yok. Güvenlik tedbirler tam alınmış, 24 saat kamera sistemi ile izlenen ve  uzman depo bekçilerinin bulunduğu profesyonel depo hizmetinden sizde yararlanın. Dünya standartları seviyesine eş değer kalitede depolama hizmeti sunabilmek için buradayız.

 Çok yoğun stres altında yaşayan insanlarımıza en iyi kiralık eşya depolarında aylık ve yıllık olarak güvenle eşya saklama imkanı sunuyoruz. Teknolojinin çok ilerlediği bu dönemde; eski yöntemler ile eşya depolamayı artık bir kenara bırakın. Ankara’nın en iyi depolama ve ev taşıma firması olarak, modern çağa uygun tasarlanmış yaklaşık 5000 metre kare üzeri kurulu depolarımızdan sigortalı olarak eşya depolama imkanı sunuyoruz.

Sizin İçin Varız

Şimdi İletişime Geçin

Bilgileriniz sizinle daha sağlıklı iletişime geçmek için istenmektedir. 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.